پیام شماره 1 سلپلست!

بسم الله الذی هو المدبر الامور

حمد و ستایش شایسته‌ی خداوند مهربانی که تقدیر امور را مستقر و سرانجام زندگی بندگانش را به قلم تدبیر خود نقش می‌زند. شکرگذارتر از این که مجال و فرصت خدمتگذاری بیش از پیش در حوزه‌ی کتاب و کتابخوانی برای بنده و همکارانم فراهم گردیده است.
تقارن تغییر در مجموعه‌ی کتابخانه‌های عمومی استان و شهرستان با اعیاد عزیز و گرامی شعبان، ماه شادی اهل بیت (ع) و خوشحالی شیعیان را به فال نیک گرفته و از حضرت ولی عصر(عج) استعانت می‌طلبم که من و همکارانِ فهیم و متخصصم را در راه خدمت به خلق یاری کرده و به تعبیر رهبر فرزانه‌ی انقلاب «مشاوری امین» برای شهروندان جهرم و همه‌ی فرزندان این آب و خاک باشیم.
تحقق آرمان حقیقی ما کتابداران و آن‌هم «ترویج فرهنگ مطالعه‌ی مفید در بین آحاد افراد جامعه»، محقق نخواهد شد مگر به یاری مسئولین محترم استان، شهرستان و عزمی جدی در جهت تحقق اهداف تعریف شده در مجموعه‌ی نهاد کتابخانه‌ها. این حقیر به نمایندگی از مجموعه‌‌ی کتابداران توانمند و شاغل در کتابخانه‌های عمومی شهرستان جهرم، ضمن عرض تبریک مجدد به مدیرکل جوان، خوش‌فکر و توانمند کتابخانه‌های عمومی فارس، جناب آقای      «سید محمد امین جعفری حسینی»، دست همدلی و همراهیِ عموم مسئولین شهرستانی را به گرمی می‌فشارم تا ضمن ارشادات و راهنمایی‌های خود، من و همکارانم را در مسیر پیش‌رو تنها نگذاشته و مهمتر از آن، از خداوند متعال توفیق خدمتگذاری و ادای دِین به شهر عزیزم «جهرم» را مسئلت دارم.


مجتبی امیرزاده
سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جهرم

/ 0 نظر / 24 بازدید